MGM Limestone Silver Rett. 60x60 (tl. 2cm)
Kód: 001-155509Detailní popis produktu
MGM Limestone Silver Rett. 60x60 (tl. 20mm) od výrobce MGM Ceramiche ze série MGM Limestone: 2cm dlažba obsahuje tyto barvy - šedá a antracitová. Dlaždice je v 1. jakosti. 2cm dlažba je ve tvaru čtverec. Dlaždice je z materiálu mrazuvzdorný slinutý. 2cm dlažba je určena do garáže, na balkón, na terasu, na chodník a pod pergolu. V jednom balení je 0.72 m2. Rozměr 2cm dlažby je 600x600mm. MGM Limestone Silver Rett. 60x60 (tl. 20mm) je vhodný jako 2cm dlažba a protiskluz. 2cm dlažba má kamenný estetický vzhled. Dlaždice má hrubý povrch. Tloušťka 2cm dlažby je 20mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba imitace kamene |
|---|---|
| Hmotnost: | 32.4 kg |
| EAN: | 2510745 |
| Kolekce: | MGM Limestone |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 600 |
| Délka: | 600 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Tvar: | Čtverec |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ne |
| Barva: | Šedá, Antracitová |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
