Gardenia Make Nero 80x80 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 001-238685Detailní popis produktu
Gardenia Make Nero 80x80 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Gardenia&Ariana ze série Gardenia Make: Jedno balení obsahuje 0.64m2 2cm dlažby. 2cm dlažbu Gardenia Make Nero 80x80 Rett. (tl. 20mm) je možné použít jako: obklad, 2cm dlažba a protiskluz. Dlaždici lze charakterizovat těmito barvami – černá a antracitová. Jedná se o 2cm dlažbu s hrubým povrchem. Dlaždice má betonový estetický vzhled. Rozměr jedné dlaždice je 800 x 800 mm. 2cm dlažba je v první jakosti. 2cm dlažba má tvar čtverec. Dlaždice je z materiálu mrazuvzdorný slinutý. Dlaždice má na tloušťku 20 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba jako beton |
|---|---|
| Hmotnost: | 28.16 kg |
| EAN: | 2628692 |
| Kolekce: | Gardenia Make |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 800 |
| Délka: | 800 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Tvar: | Čtverec |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Obsah balení: | 0.64 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz, Obklad |
| Snížená jakost: | Ne |
| Barva: | Antracitová, Černá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
