Gardenia La Geoteca Vicenza 60x120 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 001-238683Detailní popis produktu
Gardenia La Geoteca Vicenza 60x120 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Gardenia&Ariana ze série Gardenia La Geoteca: V jednom balení je 0.72m2 2cm dlažby. Materiál 2cm dlažby je mrazuvzdorný slinutý. Rozměr 2cm dlažby je 600x1200mm. 2cm dlažba je v první jakosti. Dlaždice má nádech šedé barvy. Jedná se o 2cm dlažbu s hrubým povrchem. Estetický vzhled 2cm dlažby je betonový. Tloušťka dlaždice je 20 mm. Dlaždice je ve tvaru obdélník. 2cm dlažba Gardenia La Geoteca Vicenza 60x120 Rett. (tl. 20mm) je vhodná jako obklad, 2cm dlažba a protiskluz.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba jako beton |
|---|---|
| Hmotnost: | 33 kg |
| EAN: | 2628690 |
| Kolekce: | Gardenia La Geoteca |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 600 |
| Délka: | 1200 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Tvar: | Obdélník |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz, Obklad |
| Snížená jakost: | Ne |
| Barva: | Šedá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
