Gardenia La Geoteca Provence 60x120 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 001-238684Detailní popis produktu
Gardenia La Geoteca Provence 60x120 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Gardenia&Ariana ze série Gardenia La Geoteca: 2cm dlažba má na tloušťku 20mm. 2cm dlažba má tvar obdélník. Dlaždice je z materiálu mrazuvzdorný slinutý. Jedno balení obsahuje 0.72 m2. Estetický vzhled dlaždice je betonový. Dlaždice má hrubý povrch. Gardenia La Geoteca Provence 60x120 Rett. (tl. 20mm) je vhodný jako obklad, 2cm dlažba a protiskluz. Jakost dlaždice je první. Rozměr 2cm dlažby je 600x1200mm. Dlaždici lze charakterizovat těmito barvami – šedá.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba jako beton |
|---|---|
| Hmotnost: | 33 kg |
| EAN: | 2628691 |
| Kolekce: | Gardenia La Geoteca |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 600 |
| Délka: | 1200 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Tvar: | Obdélník |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz, Obklad |
| Snížená jakost: | Ne |
| Barva: | Šedá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
