Gardenia Just Mix Brown 30x120 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 001-238680Detailní popis produktu
Gardenia Just Mix Brown 30x120 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Gardenia&Ariana ze série Gardenia Just MIX: Rozměr 2cm dlažby je 300x1200mm. Estetický vzhled dlaždice je dřevěný. 2cm dlažba je ve tvaru obdélník. Materiál 2cm dlažby je mrazuvzdorný slinutý. 2cm dlažba obsahuje tyto barvy - hnědá. Jakost 2cm dlažby je první. 2cm dlažbu Gardenia Just Mix Brown 30x120 Rett. (tl. 20mm) je možné použít jako: obklad, 2cm dlažba a protiskluz. Povrch 2cm dlažby je hrubý. 2cm dlažba má na tloušťku 20mm. V jednom balení je 0.72 m2.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba imitace dřeva |
|---|---|
| Hmotnost: | 33 kg |
| EAN: | 2628687 |
| Kolekce: | Gardenia Just MIX |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 300 |
| Délka: | 1200 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V4 - velmi proměnlivý |
| Tvar: | Obdélník |
| Estetický vzhled: | Dřevo |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz, Obklad |
| Snížená jakost: | Ne |
| Barva: | Hnědá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
