Gardenia D.Sign Grey 80x80 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 001-238544Detailní popis produktu
Gardenia D.Sign Grey 80x80 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Gardenia&Ariana ze série Gardenia D.Sign: Dlaždice má betonový a kamenný estetický vzhled. Jakost 2cm dlažby je první. Jedno balení obsahuje 0.64 m2. Tloušťka dlaždice je 20 mm. Materiál 2cm dlažby je mrazuvzdorný slinutý. Povrch 2cm dlažby je hrubý. 2cm dlažba má tvar čtverec. Dlaždice má rozměry 800 x 800 mm. Gardenia D.Sign Grey 80x80 Rett. (tl. 20mm) je možné použít jako: obklad, 2cm dlažba a protiskluz. 2cm dlažba má tyto barvy - šedá.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba jako beton |
|---|---|
| Hmotnost: | 28.16 kg |
| EAN: | 2628551 |
| Kolekce: | Gardenia D.Sign |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 800 |
| Délka: | 800 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Tvar: | Čtverec |
| Estetický vzhled: | Beton, Kámen |
| Obsah balení: | 0.64 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz, Obklad |
| Snížená jakost: | Ne |
| Barva: | Šedá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
