Del Conca Wild HWD211 Greige 60x120 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 001-236956Detailní popis produktu
Del Conca Wild HWD211 Greige 60x120 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Del Conca / Faetano ze série Del Conca 20mm: 2cm dlažba má hrubý povrch. Dlaždice má na tloušťku 20 mm. 2cm dlažba je v první jakosti. Rozměr jedné dlaždice je 600 x 1200 mm. V jednom balení je 0.72m2 2cm dlažby. Dlaždici lze charakterizovat těmito barvami – šedá a béžová. 2cm dlažba je ve tvaru obdélník. Materiál 2cm dlažby je mrazuvzdorný slinutý. 2cm dlažba se hodí především na chodník, k bazénu, do interiéru, do garáže, na zahradu, na balkón, na terasu, do exteriéru a pod pergolu. Del Conca Wild HWD211 Greige 60x120 Rett. (tl. 20mm) je vhodný jako 2cm dlažba a protiskluz. Estetický vzhled dlaždice je betonový a kamenný.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba jako beton |
|---|---|
| Hmotnost: | 32 kg |
| EAN: | 2626963 |
| Kolekce: | Del Conca 20mm |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 600 |
| Délka: | 1200 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Tvar: | Obdélník |
| Estetický vzhled: | Beton, Kámen |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ne |
| Barva: | Šedá, Béžová |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
