Del Conca Wild HWD201 Beige 60x120 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 001-236955Detailní popis produktu
Del Conca Wild HWD201 Beige 60x120 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Del Conca / Faetano ze série Del Conca 20mm: 2cm dlažba je v první jakosti. Tloušťka 2cm dlažby je 20mm. Del Conca Wild HWD201 Beige 60x120 Rett. (tl. 20mm) je možné použít jako: 2cm dlažba a protiskluz. Dlaždice má betonový a kamenný estetický vzhled. Dlaždice je vhodná do garáže, na zahradu, do exteriéru, na balkón, do interiéru, pod pergolu, k bazénu, na terasu a na chodník. Dlaždici lze charakterizovat těmito barvami – hnědá a béžová. Rozměr jedné dlaždice je 600 x 1200 mm. Tvar dlaždice je obdélník. 2cm dlažba je z materiálu mrazuvzdorný slinutý. Jedno balení obsahuje 0.72 m2. Jedná se o dlaždici s hrubým povrchem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba jako beton |
|---|---|
| Hmotnost: | 32 kg |
| EAN: | 2626962 |
| Kolekce: | Del Conca 20mm |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 600 |
| Délka: | 1200 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Tvar: | Obdélník |
| Estetický vzhled: | Beton, Kámen |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ne |
| Barva: | Hnědá, Béžová |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
