Del Conca Vignoni HVG211 Cotto 60x60 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 001-236954Detailní popis produktu
Del Conca Vignoni HVG211 Cotto 60x60 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Del Conca / Faetano ze série Del Conca HVG2 Vignoni: V jednom balení je 0.72m2 2cm dlažby. Materiál dlaždice je mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep. 2cm dlažbu Del Conca Vignoni HVG211 Cotto 60x60 Rett. (tl. 20mm) je možné použít jako: 2cm dlažba a protiskluz. Rozměr jedné dlaždice je 600 x 600 mm. 2cm dlažba má kamenný estetický vzhled. Dlaždice je vhodná na zahradu, k bazénu, na terasu, na balkón, do exteriéru a pro komerční prostory. Povrch dlaždice je hrubý. Jakost dlaždice je snížená. Dlaždice je ve tvaru čtverec. Dlaždici lze charakterizovat těmito barvami – hnědá a cihlová. Tloušťka dlaždice je 20 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba imitace kamene |
|---|---|
| Hmotnost: | 31 kg |
| EAN: | 2626961 |
| Kolekce: | Del Conca HVG2 Vignoni |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Šířka: | 600 |
| Délka: | 600 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Tvar: | Čtverec |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ano |
| Barva: | Hnědá, Cihlová |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
