Del Conca Vignoni HVG209 Noce 60x60 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 001-34953Detailní popis produktu
Del Conca Vignoni HVG209 Noce 60x60 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Del Conca / Faetano ze série Del Conca HVG2 Vignoni: 2cm dlažba se hodí především na balkón, pro komerční prostory, k bazénu, na zahradu, na terasu a do exteriéru. Tvar dlaždice je čtverec. Dlaždici lze charakterizovat těmito barvami – hnědá a béžová. Dlaždice má kamenný estetický vzhled. Dlaždice má rozměry 600 x 600 mm. 2cm dlažba Del Conca Vignoni HVG209 Noce 60x60 Rett. (tl. 20mm) je vhodná jako 2cm dlažba a protiskluz. 2cm dlažba má hrubý povrch. 2cm dlažba má na tloušťku 20mm. Jedno balení obsahuje 0.72m2 2cm dlažby. 2cm dlažba je ve snížené jakosti. 2cm dlažba je z materiálu mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba imitace kamene |
|---|---|
| Hmotnost: | 31 kg |
| EAN: | 225185 |
| Kolekce: | Del Conca HVG2 Vignoni |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Šířka: | 600 |
| Délka: | 600 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Tvar: | Čtverec |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ano |
| Barva: | Hnědá, Béžová |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
