Del Conca Trevi HTE201 60x60 Rett. (tl.2cm)
Kód: 001-236951Detailní popis produktu
Del Conca Trevi HTE201 60x60 Rett. (tl.20mm) od výrobce Del Conca / Faetano ze série Del Conca Trevi HTE: Dlaždice má nádech béžové barvy. Jedno balení obsahuje 0.72m2 2cm dlažby. 2cm dlažba má tvar čtverec. Dlaždice má rozměry 600 x 600 mm. 2cm dlažbu Del Conca Trevi HTE201 60x60 Rett. (tl.20mm) je možné použít jako: 2cm dlažba a protiskluz. 2cm dlažba je ve snížené jakosti. Dlaždice je určena na terasu, do garáže, do exteriéru a k bazénu. Estetický vzhled dlaždice je kamenný. 2cm dlažba má hrubý povrch. Materiál 2cm dlažby je mrazuvzdorný slinutý. Dlaždice má na tloušťku 20 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba imitace kamene |
|---|---|
| Hmotnost: | 31 kg |
| EAN: | 2626958 |
| Kolekce: | Del Conca Trevi HTE |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 600 |
| Délka: | 600 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Tvar: | Čtverec |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ano |
| Barva: | Béžová |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
