Del Conca Timeline HTL205 Grey 60x120 (tl. 2cm)
Kód: 001-239152Detailní popis produktu
Del Conca Timeline HTL205 Grey 60x120 (tl. 20mm) od výrobce Del Conca / Faetano ze série Del Conca HTL Timeline (Outdoor): Povrch dlaždice je hrubý. Dlaždice se hodí především na balkón, na zahradu, do garáže, do exteriéru, pod pergolu, do interiéru, na terasu, k bazénu a na chodník. Materiál 2cm dlažby je mrazuvzdorný slinutý. Dlaždice má betonový estetický vzhled. Rozměr 2cm dlažby je 600x1200mm. 2cm dlažba Del Conca Timeline HTL205 Grey 60x120 (tl. 20mm) je vhodná jako 2cm dlažba a protiskluz. 2cm dlažba je ve tvaru obdélník. 2cm dlažba je ve snížené jakosti. Tloušťka dlaždice je 20 mm. V jednom balení je 0.72 m2. Dlaždice má nádech šedé barvy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba jako beton |
|---|---|
| Hmotnost: | 33 kg |
| EAN: | 2629159 |
| Kolekce: | Del Conca HTL Timeline (Outdoor) |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 600 |
| Délka: | 1200 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V2 - mírně proměnlivý |
| Tvar: | Obdélník |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ano |
| Barva: | Šedá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
