Del Conca Soul HSU208 Nero 60x60 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 001-34950Detailní popis produktu
Del Conca Soul HSU208 Nero 60x60 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Del Conca / Faetano ze série Del Conca HSU2 Soul: Del Conca Soul HSU208 Nero 60x60 Rett. (tl. 20mm) je vhodný jako 2cm dlažba a protiskluz. Dlaždice je ve snížené jakosti. V jednom balení je 0.72 m2. Dlaždice má rozměry 600 x 600 mm. Dlaždice má nádech černé barvy. 2cm dlažba je určena především na terasu, na zahradu, pod pergolu, pro komerční prostory, do exteriéru, k bazénu, na chodník a na balkón. Materiál 2cm dlažby je mrazuvzdorný slinutý. Povrch 2cm dlažby je hrubý. 2cm dlažba je ve stylu kamenný. 2cm dlažba je ve tvaru čtverec. Tloušťka dlaždice je 20 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba imitace kamene |
|---|---|
| Hmotnost: | 31 kg |
| EAN: | 225182 |
| Kolekce: | Del Conca HSU2 Soul |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 600 |
| Délka: | 600 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V2 - mírně proměnlivý |
| Tvar: | Čtverec |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ano |
| Barva: | Černá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
