Del Conca Soul HSU201 Beige 60x60 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 001-34949Detailní popis produktu
Del Conca Soul HSU201 Beige 60x60 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Del Conca / Faetano ze série Del Conca HSU2 Soul: Rozměr 2cm dlažby je 600x600mm. Jakost 2cm dlažby je snížená. 2cm dlažba je určena na chodník, na zahradu, pod pergolu, na terasu, do exteriéru, k bazénu, pro komerční prostory a na balkón. 2cm dlažbu Del Conca Soul HSU201 Beige 60x60 Rett. (tl. 20mm) je možné použít jako: 2cm dlažba a protiskluz. Jedno balení obsahuje 0.72 m2. 2cm dlažba má kamenný estetický vzhled. 2cm dlažba má hrubý povrch. 2cm dlažba má tyto barvy - hnědá a béžová. Materiál dlaždice je mrazuvzdorný slinutý. 2cm dlažba má tvar čtverec. Tloušťka dlaždice je 20 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba imitace kamene |
|---|---|
| Hmotnost: | 31 kg |
| EAN: | 225181 |
| Kolekce: | Del Conca HSU2 Soul |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 600 |
| Délka: | 600 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V2 - mírně proměnlivý |
| Tvar: | Čtverec |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ano |
| Barva: | Hnědá, Béžová |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
