Del Conca Quartz Grey 40x80 (tl. 2cm)
Kód: 999-37680Detailní popis produktu
Del Conca Quartz Grey 40x80 (tl. 20mm) od výrobce Del Conca / Faetano ze série Del Conca Quartz: Jedná se o 2cm dlažbu s hrubým povrchem. Materiál 2cm dlažby je mrazuvzdorný slinutý. Dlaždice je ve tvaru obdélník. V jednom balení je 0.64m2 2cm dlažby. Estetický vzhled 2cm dlažby je kamenný. 2cm dlažba se hodí hlavně na terasu, na zahradu, k bazénu, na balkón a do exteriéru. Rozměr jedné dlaždice je 400 x 800 mm. Dlaždice má na tloušťku 20 mm. Del Conca Quartz Grey 40x80 (tl. 20mm) je možné použít jako: 2cm dlažba a protiskluz. Jakost dlaždice je snížená. Barva dlaždice je šedá.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba imitace kamene |
|---|---|
| Hmotnost: | 25 kg |
| EAN: | 227912 |
| Kolekce: | Del Conca Quartz |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 400 |
| Délka: | 800 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V4 - velmi proměnlivý |
| Tvar: | Obdélník |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Obsah balení: | 0.64 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ano |
| Barva: | Šedá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
