Del Conca Quartz Black 40x80 (tl. 2cm) Rett.
Kód: 001-239705Detailní popis produktu
Del Conca Quartz Black 40x80 (tl. 20mm) Rett. od výrobce Del Conca / Faetano ze série Del Conca Quartz: Dlaždice je ve snížené jakosti. Dlaždice je ve tvaru obdélník. Dlaždice má rozměry 400 x 800 mm. Dlaždice má kamenný estetický vzhled. 2cm dlažba je určena především na terasu, do exteriéru, na zahradu, na balkón a k bazénu. Tloušťka 2cm dlažby je 20mm. 2cm dlažba obsahuje tyto barvy - antracitová. 2cm dlažba má hrubý povrch. Materiál dlaždice je mrazuvzdorný slinutý. 2cm dlažba Del Conca Quartz Black 40x80 (tl. 20mm) Rett. je vhodná jako dlažba, 2cm dlažba a protiskluz. Jedno balení obsahuje 0.64 m2.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba imitace kamene |
|---|---|
| Hmotnost: | 25 kg |
| EAN: | 2629712 |
| Kolekce: | Del Conca Quartz |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 400 |
| Délka: | 800 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V4 - velmi proměnlivý |
| Tvar: | Obdélník |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Obsah balení: | 0.64 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz, Dlažba |
| Snížená jakost: | Ano |
| Barva: | Antracitová |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
