Del Conca Monteverde HMN205 Key West Grigio 40x120 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 001-236943Detailní popis produktu
Del Conca Monteverde HMN205 Key West Grigio 40x120 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Del Conca / Faetano ze série Del Conca Monteverde: Dlaždice má nádech šedé barvy. 2cm dlažba je ve tvaru obdélník. V jednom balení je 0.48 m2. Del Conca Monteverde HMN205 Key West Grigio 40x120 Rett. (tl. 20mm) je možné použít jako: 2cm dlažba a protiskluz. Tloušťka 2cm dlažby je 20mm. 2cm dlažba je ve snížené jakosti. Dlaždice je určena pod pergolu, na zahradu, k bazénu, do exteriéru, na balkón, na chodník a na terasu. 2cm dlažba má dřevěný estetický vzhled. Povrch dlaždice je hrubý. Materiál 2cm dlažby je mrazuvzdorný slinutý. Rozměr jedné dlaždice je 400 x 1200 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba imitace dřeva |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 2626950 |
| Kolekce: | Del Conca Monteverde |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 400 |
| Délka: | 1200 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Tvar: | Obdélník |
| Estetický vzhled: | Dřevo |
| Obsah balení: | 0.48 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ano |
| Barva: | Šedá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
