Del Conca Lavaredo HLA210 Bianco 60x90 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 001-236889Detailní popis produktu
Del Conca Lavaredo HLA210 Bianco 60x90 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Del Conca / Faetano ze série Del Conca HLA2 Lavaredo: Tloušťka 2cm dlažby je 20mm. Jedno balení obsahuje 0.72m2 2cm dlažby. Tvar dlaždice je čtverec. Rozměr jedné dlaždice je 600 x 600 mm. 2cm dlažbu Del Conca Lavaredo HLA210 Bianco 60x90 Rett. (tl. 20mm) je možné použít jako: 2cm dlažba a protiskluz. Jedná se o 2cm dlažbu s hrubým povrchem. Estetický vzhled 2cm dlažby je kamenný. Jakost 2cm dlažby je snížená. Dlaždice je z materiálu mrazuvzdorný slinutý. Dlaždici lze charakterizovat těmito barvami – šedá a béžová. 2cm dlažba je určena na zahradu, na terasu, do exteriéru a pod pergolu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba imitace kamene |
|---|---|
| Hmotnost: | 31 kg |
| EAN: | 2626896 |
| Kolekce: | Del Conca HLA2 Lavaredo |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 600 |
| Délka: | 600 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Tvar: | Čtverec |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ano |
| Barva: | Šedá, Béžová |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
