Del Conca Lavaredo HLA208 Antracite 60x60 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 001-34948Detailní popis produktu
Del Conca Lavaredo HLA208 Antracite 60x60 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Del Conca / Faetano ze série Del Conca HLA2 Lavaredo: Tvar 2cm dlažby je čtverec. Dlaždici lze charakterizovat těmito barvami – černá a antracitová. Dlaždice má rozměry 600 x 600 mm. Jedno balení obsahuje 0.72 m2. 2cm dlažba je z materiálu mrazuvzdorný slinutý. Dlaždice se hodí především k bazénu, do garáže, do exteriéru, pod pergolu, na balkón, na chodník, pro komerční prostory, na terasu a na zahradu. Jakost 2cm dlažby je první. Estetický vzhled 2cm dlažby je betonový a kamenný. Del Conca Lavaredo HLA208 Antracite 60x60 Rett. (tl. 20mm) je možné použít jako: 2cm dlažba a protiskluz. Jedná se o 2cm dlažbu s hrubým povrchem. Dlaždice má na tloušťku 20 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba jako beton |
|---|---|
| Hmotnost: | 31 kg |
| EAN: | 225180 |
| Kolekce: | Del Conca HLA2 Lavaredo |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 600 |
| Délka: | 600 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Tvar: | Čtverec |
| Estetický vzhled: | Beton, Kámen |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ne |
| Barva: | Antracitová, Černá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
