Del Conca Lavaredo HLA205 Grigio 60x90 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 001-236942Detailní popis produktu
Del Conca Lavaredo HLA205 Grigio 60x90 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Del Conca / Faetano ze série Del Conca HLA2 Lavaredo,Del Conca Due: Tvar 2cm dlažby je obdélník. Barva 2cm dlažby je šedá a béžová. Dlaždice je určena k bazénu, na terasu, na balkón a do exteriéru. V jednom balení je 0.54m2 2cm dlažby. Dlaždice má rozměry 600 x 900 mm. Tloušťka dlaždice je 20 mm. 2cm dlažba Del Conca Lavaredo HLA205 Grigio 60x90 Rett. (tl. 20mm) je vhodná jako 2cm dlažba a protiskluz. Dlaždice je v 1. jakosti. Estetický vzhled 2cm dlažby je betonový a kamenný. Materiál 2cm dlažby je mrazuvzdorný slinutý. Dlaždice má hrubý povrch.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba jako beton |
|---|---|
| Hmotnost: | 24 kg |
| EAN: | 2626949 |
| Kolekce: | Del Conca Due, Del Conca HLA2 Lavaredo |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 600 |
| Délka: | 900 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Tvar: | Obdélník |
| Estetický vzhled: | Beton, Kámen |
| Obsah balení: | 0.54 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ne |
| Barva: | Šedá, Béžová |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
