Del Conca Lavaredo HLA205 Grigio 60x60 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 001-34947Detailní popis produktu
Del Conca Lavaredo HLA205 Grigio 60x60 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Del Conca / Faetano ze série Del Conca HLA2 Lavaredo: Jakost 2cm dlažby je snížená. Barva 2cm dlažby je šedá. 2cm dlažbu Del Conca Lavaredo HLA205 Grigio 60x60 Rett. (tl. 20mm) je možné použít jako: 2cm dlažba a protiskluz. Dlaždice je vhodná na terasu, do exteriéru, pro komerční prostory, do garáže, na chodník, pod pergolu, na zahradu, k bazénu a na balkón. Rozměr 2cm dlažby je 600x600mm. Jedno balení obsahuje 0.72m2 2cm dlažby. Estetický vzhled 2cm dlažby je betonový a kamenný. Jedná se o 2cm dlažbu s hrubým povrchem. Tvar 2cm dlažby je čtverec. Dlaždice má na tloušťku 20 mm. 2cm dlažba je z materiálu mrazuvzdorný slinutý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba jako beton |
|---|---|
| Hmotnost: | 31 kg |
| EAN: | 225179 |
| Kolekce: | Del Conca HLA2 Lavaredo |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 600 |
| Délka: | 600 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Tvar: | Čtverec |
| Estetický vzhled: | Beton, Kámen |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ano |
| Barva: | Šedá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
