Del Conca Lavaredo HLA203 Naturale 60x60 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 001-34946Detailní popis produktu
Del Conca Lavaredo HLA203 Naturale 60x60 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Del Conca / Faetano ze série Del Conca HLA2 Lavaredo: Tvar dlaždice je čtverec. Jedná se o dlaždici s hrubým povrchem. Barva dlaždice je šedá. Dlaždice má rozměry 600 x 600 mm. 2cm dlažba je určena do exteriéru, na chodník, k bazénu, pro komerční prostory, pod pergolu, na zahradu, na balkón, do garáže a na terasu. Dlaždice má na tloušťku 20 mm. Materiál dlaždice je mrazuvzdorný slinutý. Jakost dlaždice je první. 2cm dlažba Del Conca Lavaredo HLA203 Naturale 60x60 Rett. (tl. 20mm) je vhodná jako 2cm dlažba a protiskluz. Dlaždice má betonový a kamenný estetický vzhled. V jednom balení je 0.72 m2.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba jako beton |
|---|---|
| Hmotnost: | 31 kg |
| EAN: | 225178 |
| Kolekce: | Del Conca HLA2 Lavaredo |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 600 |
| Délka: | 600 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Tvar: | Čtverec |
| Estetický vzhled: | Beton, Kámen |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ne |
| Barva: | Šedá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
