Del Conca Lavaredo HLA201 Beige 60x60 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 001-37673Detailní popis produktu
Del Conca Lavaredo HLA201 Beige 60x60 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Del Conca / Faetano ze série Del Conca HLA2 Lavaredo: 2cm dlažba je ve stylu betonový a kamenný. Tvar dlaždice je čtverec. Dlaždice je z materiálu mrazuvzdorný slinutý. Tloušťka dlaždice je 20 mm. Jedno balení obsahuje 0.72 m2. 2cm dlažbu Del Conca Lavaredo HLA201 Beige 60x60 Rett. (tl. 20mm) je možné použít jako: 2cm dlažba a protiskluz. Dlaždice je vhodná na balkón, do exteriéru, na terasu, pod pergolu, na zahradu, k bazénu, na chodník, do garáže a pro komerční prostory. Jakost 2cm dlažby je snížená. Dlaždice má rozměry 600 x 600 mm. 2cm dlažba má hrubý povrch. Dlaždici lze charakterizovat těmito barvami – hnědá a béžová.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba jako beton |
|---|---|
| Hmotnost: | 31 kg |
| EAN: | 227905 |
| Kolekce: | Del Conca HLA2 Lavaredo |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 600 |
| Délka: | 600 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Tvar: | Čtverec |
| Estetický vzhled: | Beton, Kámen |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ano |
| Barva: | Hnědá, Béžová |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
