Del Conca Bioterre HBE206 Terra 60x60 Rett. (tl.2cm)
Kód: 001-236880Detailní popis produktu
Del Conca Bioterre HBE206 Terra 60x60 Rett. (tl.20mm) od výrobce Del Conca / Faetano ze série Del Conca 20mm: 2cm dlažba je ve tvaru čtverec. Dlaždice má nádech hnědé, oranžové a cihlové barvy. 2cm dlažba má hrubý povrch. V jednom balení je 0.72m2 2cm dlažby. 2cm dlažba je vhodná do exteriéru, pod pergolu, na terasu a na zahradu. Del Conca Bioterre HBE206 Terra 60x60 Rett. (tl.20mm) je vhodný jako 2cm dlažba a protiskluz. 2cm dlažba je ve stylu kamenný. Materiál 2cm dlažby je mrazuvzdorný slinutý. Rozměr jedné dlaždice je 600 x 600 mm. Dlaždice je ve snížené jakosti. 2cm dlažba má na tloušťku 20mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba imitace kamene |
|---|---|
| Hmotnost: | 31 kg |
| EAN: | 2626887 |
| Kolekce: | Del Conca 20mm |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 600 |
| Délka: | 600 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V2 - mírně proměnlivý |
| Tvar: | Čtverec |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ano |
| Barva: | Hnědá, Oranžová, Cihlová |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
