Del Conca Anversa HAV205 120x120 Rett. (tl.2cm)
Kód: 001-64506Detailní popis produktu
Del Conca Anversa HAV205 120x120 Rett. (tl.20mm) od výrobce Del Conca / Faetano ze série Del Conca Anversa,Del Conca 20mm: Tvar 2cm dlažby je čtverec. Rozměr 2cm dlažby je 1200x1200mm. Jakost 2cm dlažby je snížená. Dlaždice má na tloušťku 20 mm. 2cm dlažba se hodí hlavně na zahradu, na terasu, pod pergolu a do exteriéru. Jedno balení obsahuje 1.44 m2. Materiál 2cm dlažby je mrazuvzdorný slinutý. Estetický vzhled dlaždice je kamenný. Barva dlaždice je šedá. Del Conca Anversa HAV205 120x120 Rett. (tl.20mm) je možné použít jako: 2cm dlažba a protiskluz. 2cm dlažba má hrubý povrch.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba imitace kamene |
|---|---|
| Hmotnost: | 67.7 kg |
| EAN: | 2311897 |
| Kolekce: | Del Conca Anversa, Del Conca 20mm |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 1200 |
| Délka: | 1200 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V2 - mírně proměnlivý |
| Tvar: | Čtverec |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Obsah balení: | 1.44 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ano |
| Barva: | Šedá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
