Deceram Outdoor Travertin Beige 45x90 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 001-24256Detailní popis produktu
Deceram Outdoor Travertin Beige 45x90 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Deceram Outdoor ze série Deceram Outdoor: Povrch dlaždice je hrubý. Dlaždice je určena do interiéru, pod pergolu, k bazénu, do garáže, na chodník, na zahradu, na terasu a do exteriéru. Dlaždice má nádech béžové barvy. Deceram Outdoor Travertin Beige 45x90 Rett. (tl. 20mm) je vhodný jako 2cm dlažba a protiskluz. 2cm dlažba má na tloušťku 20mm. 2cm dlažba je ve stylu betonový a kamenný. Tvar 2cm dlažby je obdélník. Dlaždice je z materiálu mrazuvzdorný slinutý. Jakost dlaždice je snížená. Rozměr 2cm dlažby je 450x900mm. V jednom balení je 0.81 m2.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba jako beton |
|---|---|
| Hmotnost: | 37 kg |
| EAN: | 203466 |
| Kolekce: | Deceram Outdoor |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 450 |
| Délka: | 900 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Tvar: | Obdélník |
| Estetický vzhled: | Beton, Kámen |
| Obsah balení: | 0.81 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ano |
| Barva: | Béžová |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
