Deceram Outdoor Sugar 60x120 St. Rett. (tl. 2cm)
Kód: 001-238482Detailní popis produktu
Deceram Outdoor Sugar 60x120 St. Rett. (tl. 20mm) od výrobce Mirage ze série Deceram Outdoor: Dlaždice je ve snížené jakosti. Jedno balení obsahuje 0.72 m2. Estetický vzhled dlaždice je betonový. Jedná se o 2cm dlažbu s hrubým povrchem. Tloušťka 2cm dlažby je 20mm. 2cm dlažba obsahuje tyto barvy - hnědá. 2cm dlažba je ve tvaru obdélník. Deceram Outdoor Sugar 60x120 St. Rett. (tl. 20mm) je možné použít jako: 2cm dlažba a protiskluz. Rozměr 2cm dlažby je 600x1200mm. 2cm dlažba se hodí především na zahradu, na terasu, na chodník, do exteriéru, k bazénu, do garáže a pod pergolu. Materiál dlaždice je mrazuvzdorný slinutý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba jako beton |
|---|---|
| Hmotnost: | 31.52 kg |
| EAN: | 2628489 |
| Kolekce: | Deceram Outdoor |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 600 |
| Délka: | 1200 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V2 - mírně proměnlivý |
| Tvar: | Obdélník |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ano |
| Barva: | Hnědá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
