Deceram Outdoor Lyon Gris 60x60 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 001-26481Detailní popis produktu
Deceram Outdoor Lyon Gris 60x60 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Deceram Outdoor ze série Deceram Outdoor DOL: Dlaždici lze charakterizovat těmito barvami – šedá. V jednom balení je 0.72 m2. 2cm dlažba má hrubý povrch. Tloušťka 2cm dlažby je 20mm. 2cm dlažba je z materiálu mrazuvzdorný slinutý. 2cm dlažba má tvar čtverec. 2cm dlažba je vhodná k bazénu, pod pergolu, na zahradu, na chodník, do garáže, do exteriéru, do interiéru a na terasu. Rozměr 2cm dlažby je 600x600mm. Deceram Outdoor Lyon Gris 60x60 Rett. (tl. 20mm) je možné použít jako: 2cm dlažba a protiskluz. Jakost 2cm dlažby je snížená. Dlaždice má betonový a kamenný estetický vzhled.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba jako beton |
|---|---|
| Hmotnost: | 31 kg |
| EAN: | 210345 |
| Kolekce: | Deceram Outdoor DOL |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 600 |
| Délka: | 600 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Tvar: | Čtverec |
| Estetický vzhled: | Beton, Kámen |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ano |
| Barva: | Šedá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
