Deceram Outdoor Gold Catalan 120x120 (tl. 2cm)
Kód: 001-74581Detailní popis produktu
Deceram Outdoor Gold Catalan 120x120 (tl. 20mm) od výrobce Deceram Outdoor ze série : Tloušťka dlaždice je 20 mm. Jedno balení obsahuje 1.44m2 2cm dlažby. Tvar 2cm dlažby je čtverec. 2cm dlažba je z materiálu mrazuvzdorný slinutý. Povrch 2cm dlažby je hrubý. 2cm dlažba je určena do garáže, do exteriéru, na zahradu, na terasu, pod pergolu, na chodník, do interiéru a k bazénu. Rozměr 2cm dlažby je 1200x1200mm. 2cm dlažba má tyto barvy - šedá a béžová. Estetický vzhled dlaždice je betonový, kamenný a terrazzo. 2cm dlažba je ve snížené jakosti. 2cm dlažbu Deceram Outdoor Gold Catalan 120x120 (tl. 20mm) je možné použít jako: 2cm dlažba a protiskluz.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba jako beton |
|---|---|
| Hmotnost: | 67.7 kg |
| EAN: | 244117 |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 1200 |
| Délka: | 1200 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Tvar: | Čtverec |
| Estetický vzhled: | Beton, Kámen, Terrazzo |
| Obsah balení: | 1.44 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ano |
| Barva: | Šedá, Béžová |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
