Deceram Outdoor DON Wood Grey 30x120 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 999-14093Detailní popis produktu
Deceram Outdoor DON Wood Grey 30x120 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Deceram Outdoor ze série Deceram Outdoor DON Wood: Estetický vzhled 2cm dlažby je dřevěný. Dlaždice má hrubý povrch. Tloušťka dlaždice je 20 mm. 2cm dlažba je určena především pod pergolu, do exteriéru, na chodník, k bazénu, na terasu a na zahradu. 2cm dlažba je ve tvaru obdélník. Jedno balení obsahuje 0.72m2 2cm dlažby. Materiál dlaždice je mrazuvzdorný slinutý. Jakost 2cm dlažby je snížená. Deceram Outdoor DON Wood Grey 30x120 Rett. (tl. 20mm) je vhodný jako 2cm dlažba a protiskluz. Dlaždice má rozměry 300 x 1200 mm. Dlaždice má nádech šedé, hnědé a béžové barvy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba imitace dřeva |
|---|---|
| Hmotnost: | 33.4 kg |
| EAN: | 187142 |
| Kolekce: | Deceram Outdoor DON Wood |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 300 |
| Délka: | 1200 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Tvar: | Obdélník |
| Estetický vzhled: | Dřevo |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ano |
| Barva: | Hnědá, Šedá, Béžová |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
