Deceram Outdoor DOJ Wood Grey 30x120 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 999-27477Detailní popis produktu
Deceram Outdoor DOJ Wood Grey 30x120 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Deceram Outdoor ze série Deceram Outdoor DOJ Wood: Tloušťka 2cm dlažby je 20mm. Dlaždice má dřevěný estetický vzhled. Dlaždice je ve tvaru obdélník. 2cm dlažba se hodí hlavně na zahradu, do interiéru, na terasu, pod pergolu, k bazénu, na balkón, do exteriéru a pro komerční prostory. Jakost dlaždice je snížená. Povrch dlaždice je hrubý. 2cm dlažba Deceram Outdoor DOJ Wood Grey 30x120 Rett. (tl. 20mm) je vhodná jako 2cm dlažba a protiskluz. Jedno balení obsahuje 0.72 m2. Rozměr jedné dlaždice je 300 x 1200 mm. Barva 2cm dlažby je šedá a hnědá. Materiál 2cm dlažby je mrazuvzdorný slinutý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba imitace dřeva |
|---|---|
| Hmotnost: | 33 kg |
| EAN: | 211341 |
| Kolekce: | Deceram Outdoor DOJ Wood |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 300 |
| Délka: | 1200 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V2 - mírně proměnlivý |
| Tvar: | Obdélník |
| Estetický vzhled: | Dřevo |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ano |
| Barva: | Hnědá, Šedá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
