Deceram Outdoor DOJ Wood Brown 30x120 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 001-113070Detailní popis produktu
Deceram Outdoor DOJ Wood Brown 30x120 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Deceram Outdoor ze série Deceram Outdoor DOJ Wood: Tloušťka 2cm dlažby je 20mm. Dlaždice je ve tvaru obdélník. Jedno balení obsahuje 0.72m2 2cm dlažby. Dlaždice se hodí především na terasu, k bazénu, na balkón, pro komerční prostory a do exteriéru. Deceram Outdoor DOJ Wood Brown 30x120 Rett. (tl. 20mm) je možné použít jako: 2cm dlažba a protiskluz. Materiál 2cm dlažby je mrazuvzdorný slinutý. Rozměr 2cm dlažby je 300x1200mm. Dlaždice má hrubý povrch. Dlaždici lze charakterizovat těmito barvami – hnědá. 2cm dlažba je ve snížené jakosti. Estetický vzhled dlaždice je dřevěný.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba imitace dřeva |
|---|---|
| Hmotnost: | 31 kg |
| EAN: | 2442613 |
| Kolekce: | Deceram Outdoor DOJ Wood |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 300 |
| Délka: | 1200 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Tvar: | Obdélník |
| Estetický vzhled: | Dřevo |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ano |
| Barva: | Hnědá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
