Deceram Outdoor DOEL Travertin 60x120 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 001-113063Detailní popis produktu
Deceram Outdoor DOEL Travertin 60x120 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Deceram Outdoor ze série Deceram Outdoor DOEL: Dlaždice má nádech šedé barvy. Materiál 2cm dlažby je mrazuvzdorný slinutý. 2cm dlažba je ve tvaru obdélník. 2cm dlažba je vhodná pod pergolu, pro komerční prostory, na zahradu, do exteriéru, na terasu, na balkón a k bazénu. Dlaždice má rozměry 600 x 1200 mm. Jakost dlaždice je první. V jednom balení je 0.72 m2. Deceram Outdoor DOEL Travertin 60x120 Rett. (tl. 20mm) je možné použít jako: 2cm dlažba a protiskluz. Povrch 2cm dlažby je hrubý. 2cm dlažba má na tloušťku 20mm. Estetický vzhled 2cm dlažby je travertin a kamenný.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba imitace kamene |
|---|---|
| Hmotnost: | 31 kg |
| EAN: | 2442606 |
| Kolekce: | Deceram Outdoor DOEL |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 600 |
| Délka: | 1200 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V2 - mírně proměnlivý |
| Tvar: | Obdélník |
| Estetický vzhled: | Kámen, Travertin |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ne |
| Barva: | Šedá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
