Deceram Outdoor Charamel 30x120 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 001-73038Detailní popis produktu
Deceram Outdoor Charamel 30x120 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Deceram Outdoor ze série Deceram Outdoor,Deceram Outdoor DOS,Deceram Outdoor DOS Legno: 2cm dlažba má dřevěný estetický vzhled. Jakost 2cm dlažby je snížená. Dlaždice má rozměry 300 x 1200 mm. Jedná se o 2cm dlažbu s hrubým povrchem. 2cm dlažba má tvar obdélník. 2cm dlažba je určena především k bazénu, do exteriéru, do garáže, na chodník, pod pergolu, na terasu a na zahradu. Materiál 2cm dlažby je mrazuvzdorný slinutý. V jednom balení je 0.72 m2. 2cm dlažba má na tloušťku 20mm. Dlaždice má nádech hnědé barvy. Deceram Outdoor Charamel 30x120 Rett. (tl. 20mm) je vhodný jako 2cm dlažba a protiskluz.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba imitace dřeva |
|---|---|
| Hmotnost: | 31 kg |
| EAN: | 242574 |
| Kolekce: | Deceram Outdoor, Deceram Outdoor DOS, Deceram Outdoor DOS Legno |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Šířka: | 300 |
| Délka: | 1200 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V2 - mírně proměnlivý |
| Tvar: | Obdélník |
| Estetický vzhled: | Dřevo |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ano |
| Barva: | Hnědá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
