Caesar Slab Iron 80x80 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 001-71576Detailní popis produktu
Caesar Slab Iron 80x80 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Ceramiche Caesar ze série Caesar 20mm: 2cm dlažba má kamenný estetický vzhled. Dlaždice má hrubý povrch. Jakost dlaždice je snížená. Tloušťka dlaždice je 20 mm. Dlaždice je vhodná na terasu, na chodník, pod pergolu, na balkón a do garáže. Barva 2cm dlažby je šedá a antracitová. V jednom balení je 0.64 m2. Tvar 2cm dlažby je čtverec. 2cm dlažba je z materiálu mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep. Rozměr jedné dlaždice je 800 x 800 mm. 2cm dlažbu Caesar Slab Iron 80x80 Rett. (tl. 20mm) je možné použít jako: 2cm dlažba a protiskluz.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba imitace kamene |
|---|---|
| Hmotnost: | 28.5 kg |
| EAN: | 241112 |
| Kolekce: | Caesar 20mm |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Šířka: | 800 |
| Délka: | 800 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Tvar: | Čtverec |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Obsah balení: | 0.64 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ano |
| Barva: | Šedá, Antracitová |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
