Caesar Aextra Prima Concrete 80x80 Rett. (tl. 2cm)
Kód: 001-59216Detailní popis produktu
Caesar Aextra Prima Concrete 80x80 Rett. (tl. 20mm) od výrobce Ceramiche Caesar ze série Caesar 20mm: Jedná se o dlaždici s hrubým povrchem. 2cm dlažba je z materiálu mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep. Jedno balení obsahuje 0.64 m2. 2cm dlažba se hodí hlavně na balkón, na chodník, do garáže, pod pergolu a na terasu. Rozměr jedné dlaždice je 800 x 800 mm. Estetický vzhled dlaždice je kamenný. Caesar Aextra Prima Concrete 80x80 Rett. (tl. 20mm) je vhodný jako 2cm dlažba a protiskluz. 2cm dlažba je ve snížené jakosti. Dlaždice má nádech šedé barvy. Dlaždice má na tloušťku 20 mm. Tvar 2cm dlažby je čtverec.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2cm dlažba imitace kamene |
|---|---|
| Hmotnost: | 28.5 kg |
| EAN: | 236607 |
| Kolekce: | Caesar 20mm |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Šířka: | 800 |
| Délka: | 800 |
| Tloušťka: | 20 |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V2 - mírně proměnlivý |
| Tvar: | Čtverec |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Obsah balení: | 0.64 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Snížená jakost: | Ano |
| Barva: | Šedá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
